Serwis rowerowy Poznań

8 Views Comment Off
Serwis rowerowy Poznań
1 vote, 2.00 avg. rating (57% score)

Wakacje – czas rowerowych podróży

Wakacje w pełni, pogoda za oknem jest przepiękna. Z tego właśnie powodu zamiast siedzieć w domu warto wybrać się na rowery.
Najczęściej na rowery wybieramy się wspólnie ze znajomymi albo rodziną. Takie przejażdżki są dużo bardziej przyjemne, można zatrzymać się na chwilę i porozmawiać, albo po prostu usiąść na ławce i odpocząć.

Jednak przed wybraniem się w przejażdżkę rowerową warto najpierw znaleźć serwis rowerowy Poznań i sprawdzić nasz sprzęt. Wiadomo nie od dziś, że bezpieczeństwo jest najważniejsze, a jeśli nie będziemy miel sprawnego roweru to nie trudno jest o chociażby przypadkowy wypadek. Oddając rower do serwisu zostaną dokładnie sprawdzone wszystkie jego elementy, będziemy mieli zatem pewność, że możemy spokojnie wybrać się na bezpieczną przejażdżkę.

Serwis rowerowy sprawdza przede wszystkim mocowanie wszystkich śrub, reguluje i naprawia przerzutki oraz działanie hamulców. Koszty usługi nie są takie duże w porównaniu do zapewnienia sobie i innym uczestnikom bezpieczeństwa.

Warto również pamiętać, aby zadbać o nasz rower zaraz po zakończonym sezonie. Warto przygotować i oczyścić wszystkie poszczególne elementu po sezonie, aby można było korzystać bez większych napraw z roweru w kolejnym sezonie.

Ceny w serwisach rowerowych wahają się od kilkudziesięciu do kilkuset złotych za przegląd. Wszystko zależy od zakresu przeglądu, który wybierzemy. Bardzo często sklepy rowerowe oferują bezpłatny serwis rowerowy przez kilka lat od momentu zakupu w takim sklepie naszego roweru.

Zobacz także:

In : Sport

About the author

Related Articles

Nasza ankieta:

Czy w Olsztynie lub Krakowie znajdują się dobre serwisy rowerowe?

View Results

Loading ... Loading ...
Komentarze:
Menu:
  • Wycieczki rowerowe
    Comment Off10 Views

    Wsiadaj na rower! Coraz więcej osób chce dbać o swoje zdrowie oraz kondycje, zrzucić zbędne kilogramy i zdrowo się odżywiać. Często jednak brakuje nam motywacji, żeby zamienić słowa w

  • Zalety jazdy na rowerze
    Comment Off79 Views

    Zanim zajmiemy się na poważnie jakąś dyscypliną sportową, zapoznajmy się dokładnie z jej zaletami. Wbrew pozorom nawet jazda na rowerze może nam przynieść mnóstwo, różnorodnych