Opisy sterydów

42 Views Comment Off
Opisy sterydów
1 vote, 5.00 avg. rating (87% score)

Opisy sterydow (10)Mężczyźni trenujący na siłowni bardzo często chcą szybkiego zwiększania masy mięśniowej , aby ich postura była znacznie okazalsza.  Niestety robią to nierzadko na skróty. Same, nawet bardzo intensywne ćwiczenia na siłowni nie dadzą szybkiego efektu. Niektórzy sięgają po znacznie szybsze metody przyrostu tkanki mięśniowej. Jednym z takich sposobów jest spożywanie specjalnie przygotowanej odżywki białkowej. Takie preparaty można nabyć w sklepach specjalistycznych. Kolejnym sposobem jest zażywanie sterydów. Są one znacznie bardziej szkodliwe niż odżywki białkowe. Powodują niestety szereg skutków ubocznych, czasami nieodwracalnych. Dużo młodych mężczyzn, chcących zaimponować kobietom swoimi mięśniami truje się właśnie sterydami. Nierzadko są oni nieświadomi zagrożeń z tym związanych. Dlatego tak ważne jest sięganie po specjalistyczne porady dietetyka i trenera na siłowni. Warto także zapoznać się z ulotką, gdzie znajdują się opisy sterydów. Na pewno zwiększy to naszą świadomość i pozwoli na bardziej rozsądne ich stosowanie.

Zobacz także:

About the author

Related Articles

Nasza ankieta:

Czy w Olsztynie lub Krakowie znajdują się dobre serwisy rowerowe?

View Results

Loading ... Loading ...
Archiwa
Komentarze:
Menu:
  • Rowery dziecięce
    Comment Off16 Views

    Pomysły na prezenty Jeśli Wy tak jak ja macie problemy co zakupić bliskim Wam dzieciom podzielę się z Wami pomysłami na podarunki, które dotychczas otrzymał ode mnie mój chrześniak.

  • Zalety jazdy na rowerze
    Comment Off90 Views

    Zanim zajmiemy się na poważnie jakąś dyscypliną sportową, zapoznajmy się dokładnie z jej zaletami. Wbrew pozorom nawet jazda na rowerze może nam przynieść mnóstwo, różnorodnych

Kategorie