Czysta masa mięśniowa

120 Views Comment Off
Czysta masa mięśniowa
1 vote, 5.00 avg. rating (87% score)

Czysta masa mięśniowa (3)Jak wiadomo, kanony urody zmieniają się bezustannie. Jeszcze parę lat temu gazety były przepełnione zdjęciami wychudzonych i szczupłych modelek oraz modeli. Dziś wygląda to zupełnie inaczej, bo na topie są obecnie umięśnione sylwetki. Czy to dobry trend i czy warto nim podążać?

Oczywiście, że tak. Umięśniona sylwetka wygląda bowiem dużo zdrowiej niż chude ciało. Przy tym każdy człowiek potrzebuje mięśni, bo to dzięki nim może normalnie, codziennie funkcjonować. Czysta masa mięśniowa przyda się przy tym zarówno mężczyznom, jak i kobietom. To nieprawda, że panie nie wyglądają zbyt dobrze, gdy są umięśnione. Jeśli bowiem zaczną one ćwiczyć siłowo, a nie będą przyjmować dodatkowych suplementów, nie ma takiej możliwości, by wyrosły im ogromne mięśnie. Ich sylwetka jedynie się ujędrni.

Każdy powinien więc przekonać się do umięśnionych sylwetek. Już samo ich zdobywanie może być świetną i satysfakcjonującą zabawą. A gdy już ktoś osiągnie swój główny cel, na pewno nie osiądzie na laurach i będzie działać dalej.

Zobacz także:

In : Hobby

About the author

Related Articles

Nasza ankieta:

Czy w Olsztynie lub Krakowie znajdują się dobre serwisy rowerowe?

View Results

Loading ... Loading ...
Komentarze:
Menu:
  • Ceny sterydów
    Comment Off42 Views

    Kto by pomyślał, że greckie sterydy okażą się być tak diametralnie lepsze od polskich. Od paru lat stosuję jako sportsman produkty, które pomogą mi uzyskać piękną sylwetkę i co

  • Zalety jazdy na rowerze
    Comment Off79 Views

    Zanim zajmiemy się na poważnie jakąś dyscypliną sportową, zapoznajmy się dokładnie z jej zaletami. Wbrew pozorom nawet jazda na rowerze może nam przynieść mnóstwo, różnorodnych