Co wspólnego ze sportem mają gry komputerowe?

58 Views Comment Off
Co wspólnego ze sportem mają gry komputerowe?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rp_sport8.jpgGry komputerowe często są kojarzone z ludźmi, którzy żyją z dala od społeczeństwa, przyklejeni do ekranów swoich komputerów. Powszechnie uważa się, że marnują oni czas na grze, z której nie mają żadnej korzyści. Okazuje się, że ta obiegowa opinia o graczach komputerowych jest błędna. Gry komputerowe nazywane są obecnie e-sportem. Co wspólnego ze sportem ma siedzenie przed komputerem? Okazuje się, że bardzo wiele. Nie jest to oczywiście tradycyjny sport, w którym to wymagany jest wielki wysiłek fizyczny. Jest to raczej coś, co bardziej przypomina grę w szachy. Najważniejszy jest tu bowiem wysiłek umysłowy. Chociaż w zasadzie kondycja także jest bardzo ważna. Najlepsi zawodnicy e-sportu spędzają przed komputerem czasami nawet kilkanaście godzin dziennie. Nie biegają i nie pocą się, jednak bez wątpienia męczą się. Każdy z nas wie, że wielogodzinne wpatrywanie się w monitor może męczyć. Co dopiero w sytuacji, gdy patrząc w monitor, cały czas trzeba być skupionym i koniecznie trzeba myśleć logicznie.

About the author

Related Articles

Nasza ankieta:

Czy w Olsztynie lub Krakowie znajdują się dobre serwisy rowerowe?

View Results

Loading ... Loading ...
Archiwa
Komentarze:
Menu:
  • Rowerki biegowe dla dzieci
    Comment Off20 Views

    Rowerki biegowe - idealny prezent dla dziecka Zapewne nie raz i nie dwa mogliście zaobserwować małe smerfy mknące na dziwnych rowerach bez pedałów. Te rowery nazywane są rowerkami biegowymi.

  • Zalety jazdy na rowerze
    Comment Off97 Views

    Zanim zajmiemy się na poważnie jakąś dyscypliną sportową, zapoznajmy się dokładnie z jej zaletami. Wbrew pozorom nawet jazda na rowerze może nam przynieść mnóstwo, różnorodnych

Kategorie